| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal voltaj | 3.7V |
| Nominal Kapasite | 500mAh |
| Hücre Enerjisi | 1,85Wh |
| Pil Türü | Lipo şarj edilebilir pil |
|---|---|
| Model numarası | UNM503035 |
| Nominal voltaj | 3.7V |
| Nominal Kapasite | 500mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM502533 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 370mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM802844 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1200mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM351225 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 90mAh |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 3000mAh |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 6,0*50,5*80,5 mm |
| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1200mA |