| Pil Türü | Yüksek Gerilim Lipo Pil |
|---|---|
| Model numarası | 104060 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Şarj voltajı | 4.35V |
| Nominal kapasite | 3600mah |
| Pil Türü | 3.8V Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 2500mAh |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Şarj Gerilimi | 4.35V |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum 8,8*21,0*94,0 mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602238 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/450mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM342028 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 160mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/160mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM813848 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1730mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1730mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM583850 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1300mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1300mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM103339 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1400mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1400mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM102242 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1000mA |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Nominal kapasite | 1500mAh |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/1.5A |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1400mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Pil Paketi boyutu | MAX 10,1(D)x30,0(G)x50,5(U)mm |