| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM303034 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 290mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/290mA |
| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Model | UNM651545 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 370mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/370mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM651558 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 600mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/600mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM 933442 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1600mAh |
| Maksimum Şarj Akımı | 2.0C / 4.20V |
| Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM 603458 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1500mAh |
| Standart Şarj/Deşarj Akımı | 0.2C/300mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM102540 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Tipik Kapasite | 1250mAh |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602728 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 480mAh |
| Tipik Kapasite | 500mAh |
| Türü | Küçük Li-polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM401115 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 40mAh |
| Standart Şarj/Deşarj Akımı | 0.2C/8mA |
| Pil Türü | LiPO pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 160mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/160mA |
| Pil Hücresi Boyutları | Maksimum 3,9*15,5*28,5 mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM823046 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Tipik Kapasite | 1240mAh |