| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM823046 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Tipik Kapasite | 1240mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM682329 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 520mAh |
| Tipik Kapasite | 540mAh |
| Pil Türü | Silindrik Lityum İyon Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 6500mAh |
| Hızlı Şarj Akımı | 6500mA/1C |
| Hızlı boşaltma akımı | 13000mA/2C |
| Pil Türü | 3.7v Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 2000mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj Akımı | 2000mA(1.0C-4.2V) |
| Battrey Tipi | Küçük Silindirik LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 200mah |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 200mA ((1.0C) |
| Pil Türü | LiPO pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 160mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/160mA |
| Pil Hücresi Boyutları | Maksimum 3,9*15,5*28,5 mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM451458 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 155mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/155mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM902040 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 730mAh (3.0A deşarj) |
| Tipik Kapasite | 750mAh (3.0A deşarj) |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM401014 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 25mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/25mA |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Kapasite | 550mAh |
| Voltaj | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0C/550mA |
| Hücre Boyutu | 5,5*25,5*40,5 mm |