| Pil Türü | Li-polimer piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 400mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Renk | Gümüş |
| Pil Türü | özel yapımı lipo pilleri |
|---|---|
| Nominal kapasite | 55mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0C/55mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 4.0 ((T) x11.5 ((W) x20.5 ((L) mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1100mAh |
| Niminal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Renk | Gümüş |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM351220 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 60mAh |
| Tipik Kapasite | 65mAh |
| Pil Türü | 18650 Şarj edilebilir Li-Ion Pil |
|---|---|
| Nominal Kapasite (Tipik) | 2600mAh@0.2C |
| Nominal Kapasite (Minimum) | 2500mAh@0.2C |
| Nominal Gerilim | 3.65V |
| Şarj voltajı | 4.2V |
| Pil Türü | Yüksek Deşarj Oranı Pil |
|---|---|
| Nominal Kapasite (Tipik) | 2000mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maks. şarj gerilimi | 4,20 ± 0,05V |
| Standart Deşarj Kesme Gerilimi | 2.75V |
| Pil Türü | Lityum Demir Fosfat Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 4AH |
| Nominal Gerilim | 3.2V |
| Şarj Sınırlı Voltaj | 3,65±0,03V |
| Serbestleme kesme voltajı | 2.0v |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Şekil ve Renk | Prizmatik, Gümüş |
| Maksimum Hücre Boyutu | 10*30*40,5 mm |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 2000mAh |
| Asgari Kapasite | 2000mAh |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 6,5x40x67,5 mm (D*G*U) |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Serbestleme kesme voltajı | 3.0V |