| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Serbest bırakma Volatge | 3.0V |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1500mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/1500mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 800mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/800mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 7,5(G)x20,5(G)x44,5(U)mm |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nonial Gerilim | 3.7V |
| Serbestleme kesme voltajı | 3.0V |
| Nominal kapasite | 1100mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1100mA |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Nominal kapasite | 1500mAh |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/1.5A |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602533 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/450mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Nominal kapasite | 2300Mah |
| Tipik Kapasite | 2300Mah |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum İyonlı Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/450mA |
| Pil Paketi Boyutu | MAKS 6,0*22,5*40,5 mm |
| Pil Türü | Özel Li-polier Piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 170mAH |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 3,6*20,0*29,0 mm |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 260mAh |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/260mA |
| Pil ağırlığı | Yaklaşık 5.0g |