| Pil Türü | Lipo şarj edilebilir pil |
|---|---|
| Model numarası | UNM503035 |
| Nominal voltaj | 3.7V |
| Nominal Kapasite | 500mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1.0C/500mA |
| Battrey Tipi | Küçük Silindirik LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 200mah |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 200mA ((1.0C) |
| Türü | Lityum iyon polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 600mah |
| deşarj voltajı | 3.0V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/600mA |
| Pil Türü | Özel Lipo Pil Paketi |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 620mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/620mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 5,7(G)x31,7(G)x30,0(U)mm |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM852530 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 650mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/650mA |
| Pil Türü | Silindirik lityum iyon hücresi |
|---|---|
| Nominal Kapasite (Tipik) | 2850mAh |
| Nominal Gerilim | 3.65V |
| Şarj voltajı | 4,20±0,05V |
| Serbestleme kesme voltajı | 2.5V |
| Pil Türü | Li Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Maksimum Hücre Boyutu | 10*30,5*40,5 mm |
| Maksimum Pil Paketi Boyutu | 10*30,5*42,5 mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM722233 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 580mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/580mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM432031 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 270mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/270mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM673867 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 2350mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/2350mA |