| Pil Türü | NiMH Pil Paketleri |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 4.8V |
| Nominal kapasite | 900mAh |
| Pil boyutu | MAX 44*30*19mm |
| Kombinasyon Modu | Dört Pil L Tipi |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 350mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/350mA |
| Pil Türü | 21700 lityum iyon şarj edilebilir hücre |
|---|---|
| Nominal Kapasite (Tipik) | 4000mAH |
| Nominal Gerilim | 3.6v |
| Serbestleme kesme voltajı | 2.5V |
| Standart fiyat | CCCV, 2A, 4.20 V, 200mA kesme |
| Pil Türü | Lityum iyon polimer pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 520mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Şekil ve Renk | Prizmatik, Gümüş |
| Pil Türü | Lityum iyon polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1850mAh |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0C/1850mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 5,55*40,3*74,0 mm |
| Pil Türü | Yüksek voltajlı Li-polimer pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 70mAh |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Şarj Gerilimi | 4.35V |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Pil Türü | Silindirik lityum iyon hücresi |
|---|---|
| Nominal Kapasite (Tipik) | 2500mAh@0.2C |
| Nominal Gerilim | 3.6v |
| Serbestleme kesme voltajı | 2.5V |
| Maksimum Sürekli Şarj Akımı | 4A |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Kapasite | 550mAh |
| Voltaj | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0C/550mA |
| Hücre Boyutu | 5,5*25,5*40,5 mm |
| Pil Türü | Özel Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Deşarj/Şarj/Deşarj Akımı | 1C/300mA |
| Pil Türü | LiPO pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 160mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/160mA |
| Pil Hücresi Boyutları | Maksimum 3,9*15,5*28,5 mm |