| Pil Türü | 7.4V Li-Polimer Pil Paketi |
|---|---|
| Nominal kapasite | 720mAh |
| Nominal Gerilim | 7.4V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 720mA(1.0C) |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 7,8(D)x25,5(G)x32,0(U)mm |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil Paketi |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1800mAh |
| Nominal Gerilim | 7.4V |
| Maksimum Boşaltma Akımı | 1800mA(1.0C) |
| Hayat döngüsü | 500'den fazla kez |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM352023 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 115mAh |
| Tipik Kapasite | 125mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM423040 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Tipik Kapasite | 460mAh |
| Pil Türü | Kavisli LiPo pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 27mAh |
| Şarj Bitiş Gerilimi | 4.2V |
| Deşarj Bitiş Gerilimi | 3.0V |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM450839 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 110mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/110mA |
| Pil Türü | Silindirik LiPo pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Tipik Kapasite | 650mah |
| Standart Şarj | 130mA |
| Maksimum Şarj | 1000mA |
| Pil Türü | Silindirik lityum iyon hücresi |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | En az 4000mAh |
| Nominal Gerilim | 3.6v |
| Şarj voltajı | 4,20 ± 0,05V |
| Serbestleme kesme voltajı | 2.5V |
| Pil Türü | Li-polimer Pil Paketi |
|---|---|
| Asgari Kapasite | 1100mAh |
| Tipik Kapasite | 1200mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj Akımı | 2c |
| Pil Türü | Özel Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 2200mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/2200mA |
| Maksimum deşarj akımı | 1.0CA |