| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM911775 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1340mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1340mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM753440 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 950mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/950mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM902536 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 800mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/800mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM451012 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 37mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/37mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM963872 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 3700mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/3700mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM472023 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 165mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/165mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM852530 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 650mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/650mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM1260110 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 10000mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/10000mA |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Nominal kapasite | 1500mAh |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/1.5A |
| Pil Türü | Polimer lityum iyon pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 900mAh |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 6,0*30,5*48,5 mm |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 6,0*30,5*50,5 mm |