| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM101330 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 380mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/380mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM963872 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 3700mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/3700mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM481834 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 270mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/270mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM401013 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 25mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/25mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM601218 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 80mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/80mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602533 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/450mA |
| Battrey Tipi | Küçük Silindirik LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 200mah |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 200mA ((1.0C) |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM1260110 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 10000mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/10000mA |
| Türü | Küçük Li-polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM401115 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 40mAh |
| Standart Şarj/Deşarj Akımı | 0.2C/8mA |
| Pil Türü | Polimer lityum iyon pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 900mAh |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 6,0*30,5*48,5 mm |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 6,0*30,5*50,5 mm |