| Pil Türü | NiMH Pil Paketleri |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 7.2V |
| Nominal kapasite | 1800mAh |
| Boyut | MAKS. 85*50*15mm |
| Kombinasyon Modu | Altı pil yan yana |
| Pil Türü | NiMH pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 1.2V |
| Nominal kapasite | 600mah |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Ağırlık | 19g |
| Pil Türü | NiMH pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 1.2V |
| Nominal kapasite | 2600mAh |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Ağırlık | 33g |
| Pil Türü | NiMH pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 1.2V |
| Nominal kapasite | 800mAh |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Ağırlık | 13g |
| Pil Türü | NiMH pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 1.2V |
| Nominal kapasite | 2300Mah |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Ağırlık | 31g |
| Pil Türü | NiMH pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 1.2V |
| Nominal kapasite | 2100mAh |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Ağırlık | 35g |
| Pil Türü | NiMH pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 1.2V |
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Ağırlık | 8.5g |
| Pil Türü | NiMH Piller |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 1.2V |
| Nominal kapasite | 800mAh |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Ağırlık | 21g |
| Pil Türü | Lityum polimer şarj edilebilir pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 500mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Serbestleme kesme voltajı | 3.0V |
| Pil Türü | Lipo şarj edilebilir pil |
|---|---|
| Model numarası | UNM503035 |
| Nominal voltaj | 3.7V |
| Nominal Kapasite | 500mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1.0C/500mA |