| Pil Türü | Nikel-metal hidrit pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 1.2V |
| Nominal kapasite | 700mAh |
| Asgari Kapasite | 700mAh |
| Standart fiyat | 70mA / 0.1C |
| Pil Türü | 3.7v Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 2000mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj Akımı | 2000mA(1.0C-4.2V) |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum İyonlı Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/450mA |
| Pil Paketi Boyutu | MAKS 6,0*22,5*40,5 mm |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM393548 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 820mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/820mA |
| Pil Türü | NiMH pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 1.2V |
| Nominal kapasite | 2300Mah |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Ağırlık | 36 g |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM462023 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 180mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/180mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM402025 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 140mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/140mA |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1400mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Pil Paketi boyutu | MAX 10,1(D)x30,0(G)x50,5(U)mm |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li ion 21700 Pil |
|---|---|
| Nominal Kapasite (Tipik) | 5000mAh@0.2C |
| Nominal Kapasite (Minimum) | 4900mAh@0.2C |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj voltajı | 4.2V |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum polimer pil |
|---|---|
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Paketi boyutu | MAX 5,1(D)x37,0(G)x61,5(U)mm |