| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1850mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Paketi Boyutu | MAKS 9,9(D)x34,5(G)x52,5(U)mm |
| Renk | Gümüş |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 800mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/800mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 7,5(G)x20,5(G)x44,5(U)mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 80mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Hücre boyutu | MAX 3.2*15.5*25.5mm |
| Maksimum Şarj/Deşarj/Deşarj Akımı | 1.0C/80mA |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 260mAh |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/260mA |
| Pil ağırlığı | Yaklaşık 5.0g |
| Pil Türü | LiPO pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 160mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/160mA |
| Pil Hücresi Boyutları | Maksimum 3,9*15,5*28,5 mm |
| Pil Türü | Silindirik Şarj Edilebilir LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Tipik Kapasite | 630mAh |
| Standart Şarj | 315mA/0.5C |
| Maksimum Şarj | 3A/3.0V |
| Pil Türü | Silindirik Li-ion Pil |
|---|---|
| Tipik Kapasite | 2000mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Hızlı Şarj Akımı | 2000mA(1C) |
| Hızlı boşaltma akımı | 4000mA(2C) |
| Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 140mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj ve deşarj akımı | 1.0C/140mA |
| Pil Türü | Özel Lipo Pil Paketi |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 620mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/620mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 5,7(G)x31,7(G)x30,0(U)mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 130mAh |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0C/130mA |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 4,7*10,5*38,0 mm |