| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM503759 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1150mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1150mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM911775 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1340mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1340mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM112258 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1400mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1400mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM741671 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 840mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/840mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM502852 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 760mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/760mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 250mah |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 4,1(D)x16,0(G)x45,0(U)mm |
| Pil Boyutu | MAKS 4,1(D)x16,5(G)x47,0(U)mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Renk | Gümüş |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Pil Türü | NiMH pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 1.2V |
| Nominal kapasite | 1500mAh |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Ağırlık | 26g |
| Pil Türü | NiMH pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 1.2V |
| Nominal kapasite | 700mAh |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Ağırlık | 12.5g |
| Pil Türü | NiMH Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 1.2V |
| Nominal kapasite | 2600mAh |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Ağırlık | 34g |