| Pil Türü | NiMH pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 1.2V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Ağırlık | 25g |
| Pil Türü | NiMH pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 1.2V |
| Nominal kapasite | 900mAh |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Ağırlık | 13.5g |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM352023 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 115mAh |
| Tipik Kapasite | 125mAh |
| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 110mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj ve deşarj akımı | 1.0C/110mA |
| Pil Türü | NiMH Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 1.2V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Ağırlık | 14g |
| Pil Türü | 18650 piller |
|---|---|
| Nominal Kapasite (Tipik) | 3200mAh@0.2C |
| Nominal Kapasite (Minimum) | 3100mAh@0.2C |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj voltajı | 4.2V |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602238 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/450mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM753440 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 950mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/950mA |
| Pil Türü | Li Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM851838 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 600mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/600mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM401014 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 25mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/25mA |