| Pil Türü | Kavisli Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 20mAh |
| Şarj Bitiş Gerilimi | 4.2V |
| Deşarj Bitiş Gerilimi | 3.0V |
| Pil Türü | Kavisli Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 17mAh |
| Şarj Bitiş Gerilimi | 4.35V |
| Deşarj Bitiş Gerilimi | 3.0V |
| Pil Türü | Kavisli Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 16mAh |
| Şarj Bitiş Gerilimi | 4.2V |
| Deşarj Bitiş Gerilimi | 3.0V |
| Pil Türü | Kavisli Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 22mAh |
| Şarj Bitiş Gerilimi | 4.2V |
| Deşarj Bitiş Gerilimi | 3.0V |
| Pil Türü | Kavisli LiPo pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 20mAh |
| Şarj Bitiş Gerilimi | 4.2V |
| Deşarj Bitiş Gerilimi | 3.0V |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 3000mAh |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 6,0*50,5*80,5 mm |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 6,0*50,5*82,5 mm |
| Türü | Lityum iyon polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 600mah |
| deşarj voltajı | 3.0V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/600mA |
| Pil Türü | Yüksek voltajlı Li-polimer pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 430mAh |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Şarj Gerilimi | 4.35V |
| Pil Paketi Boyutu (Maks.) | 4,0*28,5*32,5 mm |
| Pil Türü | 3.7v Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 2000mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj Akımı | 2000mA(1.0C-4.2V) |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Renk | Gümüş |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |