| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1850mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Paketi Boyutu | MAKS 9,9(D)x34,5(G)x52,5(U)mm |
| Renk | Gümüş |
| Pil Türü | Li-polimer piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 400mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Renk | Gümüş |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 260mAh |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/260mA |
| Pil ağırlığı | Yaklaşık 5.0g |
| Pil Türü | Lityum iyon polimer pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 85mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Hücre Boyutu (Maks.) | 3,9*28,5*30,5 mm |
| Pil Boyutu (Maks.) | 4,5*15,0*24,0 mm |
| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 110mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj ve deşarj akımı | 1.0C/110mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 250mah |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 4,1(D)x16,0(G)x45,0(U)mm |
| Pil Boyutu | MAKS 4,1(D)x16,5(G)x47,0(U)mm |
| Pil Türü | özel yapımı lipo pilleri |
|---|---|
| Nominal kapasite | 55mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0C/55mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 4.0 ((T) x11.5 ((W) x20.5 ((L) mm |
| Pil Türü | Polimer Li-İyon Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 150mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/150mA |
| Pil Türü | Li-polimer, Li-Ion pil, lipo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 400mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/400mA |
| Pil Türü | Lityum iyon polimer pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 520mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Şekil ve Renk | Prizmatik, Gümüş |