| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM424567-2S |
| Nominal Gerilim | 7.4V |
| Nominal kapasite | 1500mAh |
| Tipik Kapasite | 1550mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM352023 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 115mAh |
| Tipik Kapasite | 125mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM502530 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 320mAh |
| Tipik Kapasite | 350mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM502533 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 370mAh |
| Tipik Kapasite | 390mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM684248-2S |
| Nominal Gerilim | 7.6V |
| Nominal kapasite | 2000mAh |
| Tipik Kapasite | 2050mAh |
| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Model | UNM902730 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 850mAh |
| Tipik Kapasite | 900mAh |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM923060 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 2050mAh |
| Tipik Kapasite | 2100mAh |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM503040 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 600mah |
| Tipik Kapasite | 650mah |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM802844 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Tipik Kapasite | 1030mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM851228 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 230mAH |
| Tipik Kapasite | 240mAh |