| Pil Türü | Şarj Edilebilir LiPO Piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 400mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/400mA |
| Battrey Hücre Boyutu | MAKS (D) 8,0* (G) 20,0* (Y) 25,0 mm |
| Pil Türü | Özel Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Deşarj/Şarj/Deşarj Akımı | 1C/300mA |
| Pil Türü | Li-Po Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 260mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/260mAh |
| Hücre Boyutu | Maksimum 3,2*27,5*30,5 mm |
| Pil Türü | Li-ion Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Serbestleme kesme voltajı | 3.0V |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Nominal kapasite | 2300Mah |
| Tipik Kapasite | 2300Mah |