| Pil Türü | Li Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Maksimum Hücre Boyutu | 10*30,5*40,5 mm |
| Maksimum Pil Paketi Boyutu | 10*30,5*42,5 mm |
| Pil Türü | 3.7V Li Poly şarj edilebilir batarya paketi |
|---|---|
| Nominal kapasite | 5500mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 2750mA(0,5C-NCM) |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 8,5(D)x42,0(G)x56,5(U)mm |
| Pil Türü | Ultra İnce Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 45mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj Akımı | 45mA(1.0C-4.2V) |
| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 200mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj Akımı | 200mA(1.0C-4.2V) |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM102540 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Tipik Kapasite | 1250mAh |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602728 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 480mAh |
| Tipik Kapasite | 500mAh |
| Pil Türü | Yüksek Gerilim Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM 713540 |
| Nominal Gerilim | 3.85V |
| Nominal kapasite | 1530mAh (0,2C Şarj/0,2C Deşarj) |
| Tipik Kapasite | 1550mAh (0,2C Şarj/0,2C Deşarj) |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 60mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Hayat döngüsü | ≥500 Döngü (0,2C) |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 210mA |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 5,0(D)x20,5(G)x25,0(U)mm |
| Pil Paketi Boyutu | MAX 5,0(D)x20,5(G)x27,0(U)mm |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Kapasite | 550mAh |
| Voltaj | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0C/550mA |
| Hücre Boyutu | 5,5*25,5*40,5 mm |