| Pil Türü | Özel LiPO Piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1150mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/1150mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 3,8(D)x48,5(G)x60,5(U)mm |
| Pil Türü | Küçük Li-polimer Pil |
|---|---|
| Voltaj | 3.7V |
| Kapasite | 60mAh |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/60mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 3,0(D)x12,5(G)x21,5(U)mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 350mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/350mA |
| Pil Türü | Şarj edilebilir polimer lityum pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 500mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj voltajı | 4.2V |
| Hücre boyutu | 5,5*23,0*38,5 mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 430mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0CA(=430mAh) |
| Pil Paketi boyutu | MaksT5.0*G12.0*Y75.0mm |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 2000mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum T7,0*G34,0*Y82,0mm |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0CA(=2000mAh) |
| Pil Türü | Lityum iyon polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1850mAh |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0C/1850mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 5,55*40,3*74,0 mm |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil Paketi |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1250mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Sürekli Deşarj Akımı (Maks.) | 1CA=(1250mA) |
| Pil Paketi boyutu | MAX 4,3(D)x42,0(G)x62,5(U)mm |
| Pil Türü | Özel Li-polier Piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 170mAH |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 3,6*20,0*29,0 mm |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum İyonlı Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/450mA |
| Pil Paketi Boyutu | MAKS 6,0*22,5*40,5 mm |