| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum polimer pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 200mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1.0C/200mA |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 2000mAh |
| Asgari Kapasite | 2000mAh |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 6,5x40x67,5 mm (D*G*U) |
| Pil Türü | Polimer lityum iyon pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 900mAh |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 6,0*30,5*48,5 mm |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 6,0*30,5*50,5 mm |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 500mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/500mA |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Serbestleme kesme voltajı | 3.0V |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/1.0A |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 250mah |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0C/250mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 5,0*20,0*30,0 mm |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 55mAh |
| Pili Şarj Et | 4.2V |
| Pil Paketi boyutu | MAX 4,5x11,5x22,5mm (T*W*L) |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 2000mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 10,2x 34 x 52,5 mm (D*G*U) |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1400mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Pil Paketi boyutu | MAX 10,1(D)x30,0(G)x50,5(U)mm |