| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Nominal kapasite | 1500mAh |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/1.5A |
| Pil Türü | Yüksek Gerilim Lipo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 280mAh |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C |
| Pil boyutu | MAKS 4,8*22,0*30,0 mm |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 200mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/200mA |
| Pil Paketi Boyutları | 3,2*20,5*37,5 mm |
| Pil Türü | LiPO pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 160mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/160mA |
| Pil Hücresi Boyutları | Maksimum 3,9*15,5*28,5 mm |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nonial Gerilim | 3.7V |
| Serbestleme kesme voltajı | 3.0V |
| Nominal kapasite | 1100mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1100mA |
| Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 140mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj ve deşarj akımı | 1.0C/140mA |
| Pil Türü | Lityum polimer şarj edilebilir pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 500mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Serbestleme kesme voltajı | 3.0V |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1000mA |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum 8,0*30,5*40,5 mm |
| Pil Türü | Polimer Lityum Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 800mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 8,0*20,0*50,5 mm |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 600mah |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Serbestleme kesme voltajı | 3.0V |