| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM471630 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 190mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/190mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | 603450 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Enerji | 4.44Wh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM454260 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1300mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1300mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602040 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 400mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/400mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM103535 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1050mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1050mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM401419 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 50mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/50mA |
| Pil Türü | Polimer lityum iyon pil |
|---|---|
| Model | UNM 803040 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 950mAh |
| Maksimum Şarj Akımı | 1.0C / 4.2V |
| Pil Türü | 21700 lityum iyon şarj edilebilir hücre |
|---|---|
| Standart Deşarj Kapasitesi | En az 4900mAh |
| Nominal Deşarj Kapasitesi | En az 4753mAh |
| Nominal Gerilim | 3.6v |
| Serbestleme kesme voltajı | 2.5V |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 210mA |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 5,0(D)x20,5(G)x25,0(U)mm |
| Pil Paketi Boyutu | MAX 5,0(D)x20,5(G)x27,0(U)mm |
| Pil Türü | Özel Li-polier Piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 170mAH |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 3,6*20,0*29,0 mm |