| Pil Türü | Silindirik lityum iyon hücresi |
|---|---|
| Nominal Kapasite (Tipik) | 3000mAh |
| Nominal Gerilim | 3.6v |
| Şarj voltajı | 4.2V |
| Serbestleme kesme voltajı | 2.5V |
| Pil Türü | 18650 Lityum Pil |
|---|---|
| Nominal Kapasite (Tipik) | 3000mAh@0.2C |
| Nominal Kapasite (Minimum) | 2900mAh@0.2C |
| Nominal Gerilim | 3.6v |
| Şarj voltajı | 4.2V |