| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM462030 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 220mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/220mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM652450 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1200mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM501232 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 145mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/145mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM441018 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 45mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/45mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM803560 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1900mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1900mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM400930 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 80mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/80mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM561118 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 65mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/65mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM403040 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 530mAh |
| Tipik Kapasite | 550mAh |
| Pil Türü | Yüksek voltajlı Li-polimer pil |
|---|---|
| Model | UNM683736 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 1220mAh |
| Tipik Kapasite | 1250mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM722233 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 580mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/580mA |