| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM481240 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 185mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/185mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 130mAh |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0C/130mA |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 4,7*10,5*38,0 mm |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 2000mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum T7,0*G34,0*Y82,0mm |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0CA(=2000mAh) |
| Pil Türü | Özel Li-polier Piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 170mAH |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 3,6*20,0*29,0 mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM851228 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 230mAH |
| Tipik Kapasite | 240mAh |
| Pil Türü | 3.7 V Lipo pil |
|---|---|
| Model numarası | UNM503048 |
| Nominal Gerilim | 3,7 V |
| Nominal kapasite | 760mAh |
| Şarj / Deşarj Akımı | 0.2C/152mA(Standart), 1C/760mA(Maksimum) |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM102540 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Tipik Kapasite | 1250mAh |
| Pil Türü | Yüksek Gerilim Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM 713540 |
| Nominal Gerilim | 3.85V |
| Nominal kapasite | 1530mAh (0,2C Şarj/0,2C Deşarj) |
| Tipik Kapasite | 1550mAh (0,2C Şarj/0,2C Deşarj) |
| Pil Türü | Polimer Li-İyon Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 150mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/150mA |
| Pil Türü | Li-polimer, Li-Ion pil, lipo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 400mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/400mA |