| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Model | UNM902730 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 850mAh |
| Tipik Kapasite | 900mAh |
| Pil Türü | Şarj edilebilir polimer lityum pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 500mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj voltajı | 4.2V |
| Hücre boyutu | 5,5*23,0*38,5 mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM322030 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 130mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/130mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM861632 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 380mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/380mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM561118 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 65mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/65mA |
| Pil Türü | Li-polimer, Li-Ion pil, lipo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 400mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/400mA |
| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1200mA |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum 10*30,5*40,5 mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM301235 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 100mAh |
| Tipik Kapasite | 100mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM802844 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Tipik Kapasite | 1030mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM342028 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 160mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/160mA |