| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM414464 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 850mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/850mA |
| Pil Türü | Silindirik lityum iyon hücresi |
|---|---|
| Nominal kapasite | 3800mAh |
| Nominal Gerilim | 3.6v |
| Şarj voltajı | 4.2V |
| Serbestleme kesme voltajı | 2.5V |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM502530 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 320mAh |
| Tipik Kapasite | 350mAh |
| Pil Türü | Li Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Maksimum Hücre Boyutu | 10*30,5*40,5 mm |
| Maksimum Pil Paketi Boyutu | 10*30,5*42,5 mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM523436 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 550mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/550mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM502225 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 260mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/260mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM902536 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 800mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/800mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM422027 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 160mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/160mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM451458 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 155mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/155mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM472023 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 165mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/165mA |