| Pil Türü | 3.87V Yüksek Voltajlı LiPo Bataryası |
|---|---|
| Nominal kapasite | 5000MAH |
| Nominal Gerilim | 3.87V |
| Şarj Gerilimi | 4.45V |
| Maksimum Şarj Akımı | 5000mA(1.0C-4.45V) |
| Pil Türü | Özel Li ion Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 110mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Bitiş gerilimi | 3.0V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0CA(=110mAh) |
| Pil Türü | Yüksek boşaltma hızı LiPo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1300mah |
| Nominal Gerilim | 7.4V |
| Şarj akımı | 0,2C/0,5C/1,0C |
| Maksimum Sürekli Şarj Akımı | 2600mA(2.0C) |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM744068 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 3150mAh |
| Tipik Kapasite | 3250mAh |
| Pil Türü | Yüksek Hızda Deşarj Lipo Pil |
|---|---|
| Tasarım Şeması | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 50mAh |
| Tipik Kapasite | 50mAh |
| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1850mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Paketi Boyutu | MAKS 9,9(D)x34,5(G)x52,5(U)mm |
| Renk | Gümüş |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 60mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Hayat döngüsü | ≥500 Döngü (0,2C) |
| Pil Türü | Li-polimer, Li-Ion pil, lipo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 400mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/400mA |
| Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 140mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj ve deşarj akımı | 1.0C/140mA |
| Pil Türü | Özel Lipo Pil Paketi |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 620mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/620mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 5,7(G)x31,7(G)x30,0(U)mm |