| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1000mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 10,0(D)x20,0(G)x50,0(U)mm |
| Pil Türü | 3.8V Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1500mAh |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Şarj Gerilimi | 4.35V |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum 7,5*43,0*35,0 mm |
| Pil Türü | 7.4V Li-Polimer Pil Paketi |
|---|---|
| Nominal kapasite | 720mAh |
| Nominal Gerilim | 7.4V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 720mA(1.0C) |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 7,8(D)x25,5(G)x32,0(U)mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM450839 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 110mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/110mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM303034 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 290mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/290mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM522033 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/300mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM575957 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 2400mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/2400mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 250mah |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 4,1(D)x16,0(G)x45,0(U)mm |
| Pil Boyutu | MAKS 4,1(D)x16,5(G)x47,0(U)mm |
| Pil Türü | Lityum iyon polimer pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 520mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Şekil ve Renk | Prizmatik, Gümüş |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 430mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0CA(=430mAh) |
| Pil Paketi boyutu | MaksT5.0*G12.0*Y75.0mm |