| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1200mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKSİMUM 7,7(K)x30,5(G)x45,5(U)mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM813848 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1730mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1730mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602035 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 400mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/400mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM112735 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1200mA |
| Pil Türü | Li-polimer Pil Paketi |
|---|---|
| Asgari Kapasite | 1100mAh |
| Tipik Kapasite | 1200mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj Akımı | 2c |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM703540 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1000mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM801823 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 250mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/250mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Nominal kapasite | 2300Mah |
| Tipik Kapasite | 2300Mah |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 60mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Hayat döngüsü | ≥500 Döngü (0,2C) |
| Pil Türü | Li-ion polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Pil Paketi Boyutu Maksimum | 8,1x30x50,5 mm (D*G*U) |