| Pil Türü | Silindirik Li-ion Pil |
|---|---|
| Tipik Kapasite | 2000mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Hızlı Şarj Akımı | 2000mA(1C) |
| Hızlı boşaltma akımı | 4000mA(2C) |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM112258 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1400mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1400mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM673867 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 2350mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/2350mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM481834 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 270mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/270mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602533 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/450mA |
| Pil Türü | Küçük Li-polimer Pil |
|---|---|
| Voltaj | 3.7V |
| Kapasite | 60mAh |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/60mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 3,0(D)x12,5(G)x21,5(U)mm |
| Türü | Lityum iyon polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 600mah |
| deşarj voltajı | 3.0V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/600mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM744068 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 3150mAh |
| Tipik Kapasite | 3250mAh |
| Pil Türü | Silindirik Şarj Edilebilir LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Tipik Kapasite | 630mAh |
| Standart Şarj | 315mA/0.5C |
| Maksimum Şarj | 3A/3.0V |
| Pil Türü | Yüksek Gerilim Lipo Pil |
|---|---|
| Model | UNM103962 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 3400mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/3400mA |