| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602728 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 480mAh |
| Tipik Kapasite | 500mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM322030 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 130mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/130mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM502852 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 760mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/760mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM583850 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1300mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1300mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM422027 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 160mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/160mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM401013 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 25mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/25mA |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1000mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 10,0(D)x20,0(G)x50,0(U)mm |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil Paketi |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1800mAh |
| Nominal Gerilim | 7.4V |
| Maksimum Boşaltma Akımı | 1800mA(1.0C) |
| Hayat döngüsü | 500'den fazla kez |
| Pil Türü | Şarj edilebilir lityum iyon pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 850mAh |
| Tipik Kapasite | 870mAh |
| Hızlı Şarj Akımı | 1C/850mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM722233 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 580mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/580mA |