| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM351225 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 90mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/90mA |
| Pil Türü | LiPO pil |
|---|---|
| Model | UNM422035 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/300mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM101330 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 380mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/380mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM741671 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 840mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/840mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM103339 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1400mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1400mA |
| Pil Türü | Yüksek voltajlı Li-polimer pil |
|---|---|
| Model | UNM533774 |
| Nominal Gerilim | 3.85V |
| Nominal kapasite | 1800mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1800mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM803560 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1900mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1900mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM400930 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 80mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/80mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM472730 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 350mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/350mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 60mAh |
| Deşarj akımı | 3.0V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |