| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM621644 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Tipik Kapasite | 470mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM802844 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Tipik Kapasite | 1030mAh |
| Pil Türü | Li Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Maksimum Hücre Boyutu | 10*30,5*40,5 mm |
| Maksimum Pil Paketi Boyutu | 10*30,5*42,5 mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM373030 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/300mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM442332 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 250mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/250mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM504050 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1170mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1170mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM601218 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 80mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/80mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM503759 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1150mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1150mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM462023 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 180mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/180mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM575957 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 2400mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/2400mA |