| Pil Türü | Yüksek Hızda Deşarj Lipo Pil |
|---|---|
| Tasarım Şeması | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 50mAh |
| Tipik Kapasite | 50mAh |
| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1850mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Paketi Boyutu | MAKS 9,9(D)x34,5(G)x52,5(U)mm |
| Renk | Gümüş |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Serbest bırakma Volatge | 3.0V |
| Pil Türü | LiPO pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 160mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/160mA |
| Pil Hücresi Boyutları | Maksimum 3,9*15,5*28,5 mm |
| Pil Türü | Silindirik Li-polimer Pil / Silindirik LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Tipik Kapasite | 680mAh |
| Standart Şarj | 130mA |
| Maksimum Şarj | 650mA |
| Battrey Tipi | Küçük Silindirik LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 200mah |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 200mA ((1.0C) |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM351220 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 60mAh |
| Tipik Kapasite | 65mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM501885 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 900mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/900mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM251515 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/30mA |
| Enerji | 0.111Wh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM352023 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 115mAh |
| Tipik Kapasite | 125mAh |