| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM722233 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 580mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/580mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1200mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKSİMUM 7,7(K)x30,5(G)x45,5(U)mm |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 2000mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum T7,0*G34,0*Y82,0mm |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0CA(=2000mAh) |
| Pil Türü | Yüksek Gerilim Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM 713540 |
| Nominal Gerilim | 3.85V |
| Nominal kapasite | 1530mAh (0,2C Şarj/0,2C Deşarj) |
| Tipik Kapasite | 1550mAh (0,2C Şarj/0,2C Deşarj) |
| Pil Türü | Büyük Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 3500mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 8,3(D)x50,5(G)x63,0(U)mm |
| Pil Paketi boyutu | MAX 8,5(D)x51,0(G)x65,0(U)mm |
| Pil Türü | Yüksek Gerilim Lipo Pil |
|---|---|
| Model | UNM361215 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 48mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/48mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM322030 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 130mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/130mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM281314 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 25mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/25mA |
| Pil Türü | Yüksek voltajlı Li-polimer pil |
|---|---|
| Model | UNM502023 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 250mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/250mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil Paketi |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1800mAh |
| Nominal Gerilim | 7.4V |
| Maksimum Boşaltma Akımı | 1800mA(1.0C) |
| Hayat döngüsü | 500'den fazla kez |