| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM362019 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 100mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/100mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM441018 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 45mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/45mA |
| Pil Türü | Özel Li-polier Piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 170mAH |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 3,6*20,0*29,0 mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM401013 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 25mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/25mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM701450 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 500mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/500mA |
| Pil Türü | Kavisli Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 17mAh |
| Şarj Bitiş Gerilimi | 4.35V |
| Deşarj Bitiş Gerilimi | 3.0V |
| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Model | UNM372328 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 200mah |
| Tipik Kapasite | 220mAh |
| Battrey Tipi | Küçük Silindirik LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 65mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 65mA(1.0C) |
| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Model | UNM902730 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 850mAh |
| Tipik Kapasite | 900mAh |
| Pil Türü | Li-polimer, Li-Ion pil, lipo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 400mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/400mA |