| Pil Türü | Yüksek voltajlı Li-polimer pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 70mAh |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Şarj Gerilimi | 4.35V |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Pil Türü | Yüksek voltajlı Li-polimer pil |
|---|---|
| Model | UNM321223 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 75mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/75mA |
| Pil Türü | Özel Li ion Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 110mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Bitiş gerilimi | 3.0V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0CA(=110mAh) |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir LiPO Piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 400mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/400mA |
| Battrey Hücre Boyutu | MAKS (D) 8,0* (G) 20,0* (Y) 25,0 mm |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nonial Gerilim | 3.7V |
| Serbestleme kesme voltajı | 3.0V |
| Nominal kapasite | 1100mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1100mA |
| Akü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Şarj ve Deşarj Akımı | 0,2/1,0C |
| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 200mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj Akımı | 200mA(1.0C-4.2V) |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM541416 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 81mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/81mA |
| Pil Türü | Yüksek boşaltma hızı LiPo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1300mah |
| Nominal Gerilim | 7.4V |
| Şarj akımı | 0,2C/0,5C/1,0C |
| Maksimum Sürekli Şarj Akımı | 2600mA(2.0C) |
| Pil Türü | Özel LiPO Piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1150mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/1150mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 3,8(D)x48,5(G)x60,5(U)mm |