| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM923060 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 2050mAh |
| Tipik Kapasite | 2100mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM401014 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 25mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/25mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM471630 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 190mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/190mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM400816 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 32mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/32mA |
| Pil Türü | 3.8V Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1500mAh |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Şarj Gerilimi | 4.35V |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum 7,5*43,0*35,0 mm |
| Pil Türü | Yüksek voltajlı Li-polimer pil |
|---|---|
| Model | UNM533774 |
| Nominal Gerilim | 3.85V |
| Nominal kapasite | 1800mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1800mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 60mAh |
| Deşarj akımı | 3.0V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM861632 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 380mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/380mA |
| Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM 603458 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1500mAh |
| Standart Şarj/Deşarj Akımı | 0.2C/300mA |
| Pil Türü | 3.8V Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 2500mAh |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Şarj Gerilimi | 4.35V |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum 8,8*21,0*94,0 mm |