| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM103535 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1050mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1050mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM402025 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 140mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/140mA |
| Pil Türü | Li-polimer Pil Paketi |
|---|---|
| Asgari Kapasite | 1100mAh |
| Tipik Kapasite | 1200mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj Akımı | 2c |
| Pil Türü | Yüksek voltajlı Li-polimer pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 430mAh |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Şarj Gerilimi | 4.35V |
| Pil Paketi Boyutu (Maks.) | 4,0*28,5*32,5 mm |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Nominal kapasite | 1500mAh |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/1.5A |
| Pil Türü | Li-Po Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 260mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/260mAh |
| Hücre Boyutu | Maksimum 3,2*27,5*30,5 mm |
| Pil Türü | 7.4V Li-Polimer Pil Paketi |
|---|---|
| Nominal kapasite | 720mAh |
| Nominal Gerilim | 7.4V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 720mA(1.0C) |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 7,8(D)x25,5(G)x32,0(U)mm |
| Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 140mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj ve deşarj akımı | 1.0C/140mA |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 260mAh |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/260mA |
| Pil ağırlığı | Yaklaşık 5.0g |
| Pil Türü | LiPO pil |
|---|---|
| Model | UNM422035 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/300mA |