| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 600mah |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Serbestleme kesme voltajı | 3.0V |
| Pil Türü | Li Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Maksimum Hücre Boyutu | 10*30,5*40,5 mm |
| Maksimum Pil Paketi Boyutu | 10*30,5*42,5 mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602035 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 400mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/400mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM 933442 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1600mAh |
| Maksimum Şarj Akımı | 2.0C / 4.20V |
| Pil Türü | Yüksek boşaltma hızı LiPo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1300mah |
| Nominal Gerilim | 7.4V |
| Şarj akımı | 0,2C/0,5C/1,0C |
| Maksimum Sürekli Şarj Akımı | 2600mA(2.0C) |
| Pil Türü | Yüksek boşaltma hızı LiPo pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 7.4V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum T8,2*G30,5*Y48,0mm |
| Pil Paketi boyutu | Maksimum T17,4*G31,0**57,0 mm |
| Pil Türü | 4.35V Li-polimer pil |
|---|---|
| Model | UNM652831 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 780mAh |
| Tipik Kapasite | 800mAh |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 500mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/500mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1200mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKSİMUM 7,7(K)x30,5(G)x45,5(U)mm |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM502535 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 400mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/400mA |