| Pil Türü | Lityum iyon polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 750mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Deşarj Kesme Gerilimi Gerilimi | 3.0V |
| Pil Türü | Yüksek voltajlı Li-polimer pil |
|---|---|
| Model | UNM502023 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 250mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/250mA |
| Pil Türü | Yüksek voltajlı Li-polimer pil |
|---|---|
| Model | UNM521920 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 200mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/200mA |
| Pil Türü | Yüksek Gerilim Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM 713540 |
| Nominal Gerilim | 3.85V |
| Nominal kapasite | 1530mAh (0,2C Şarj/0,2C Deşarj) |
| Tipik Kapasite | 1550mAh (0,2C Şarj/0,2C Deşarj) |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM502533 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 370mAh |
| Tipik Kapasite | 390mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM802844 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Tipik Kapasite | 1030mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM351225 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 90mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/90mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 250mah |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 4,1(D)x16,0(G)x45,0(U)mm |
| Pil Boyutu | MAKS 4,1(D)x16,5(G)x47,0(U)mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM673867 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 2350mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/2350mA |
| Pil Türü | Li Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM113465 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 3000mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/3000mA |