| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 200mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj Akımı | 200mA(1.0C-4.2V) |
| Pil Türü | LiPO pil |
|---|---|
| Model | UNM422035 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/300mA |
| Pil Türü | LiPO pil |
|---|---|
| Model numarası | UNM701040 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 230mAH |
| Şarj ve Deşarj Akımı | 0.2C/46mA(Standart), 1C/230mA(Min) |
| Pil Türü | Yüksek Gerilim Polimer Lityum İyon Pil |
|---|---|
| Model | UNM441718 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 110mAh |
| Tipik Kapasite | 120mAh |
| Pil Türü | özel yapımı lipo pilleri |
|---|---|
| Nominal kapasite | 55mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0C/55mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 4.0 ((T) x11.5 ((W) x20.5 ((L) mm |
| Battrey Tipi | Küçük Silindirik LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 200mah |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 200mA ((1.0C) |
| Pil Türü | Polimer lityum iyon pil |
|---|---|
| Model | UNM 803040 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 950mAh |
| Maksimum Şarj Akımı | 1.0C / 4.2V |
| Pil Türü | 3.87V Yüksek Voltajlı LiPo Bataryası |
|---|---|
| Nominal kapasite | 5000MAH |
| Nominal Gerilim | 3.87V |
| Şarj Gerilimi | 4.45V |
| Maksimum Şarj Akımı | 5000mA(1.0C-4.45V) |
| Pil Türü | Silindirik LiPo pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Tipik Kapasite | 650mah |
| Standart Şarj | 130mA |
| Maksimum Şarj | 1000mA |
| Pil Türü | Silindirik LiPo pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Tipik Kapasite | 400mah |
| Standart Şarj | 80mA |
| Maksimum Şarj | 800mA |