| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM923060 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 2050mAh |
| Tipik Kapasite | 2100mAh |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM802030 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 420mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/420mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM541416 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 81mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/81mA |
| Pil Türü | Yüksek Gerilim Lipo Pil |
|---|---|
| Model | UNM103962 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 3400mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/3400mA |
| Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM 603458 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1500mAh |
| Standart Şarj/Deşarj Akımı | 0.2C/300mA |
| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Model | UNM902730 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 850mAh |
| Tipik Kapasite | 900mAh |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Kapasite | 550mAh |
| Voltaj | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0C/550mA |
| Hücre Boyutu | 5,5*25,5*40,5 mm |
| Pil Türü | Polimer lityum iyon pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 900mAh |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 6,0*30,5*48,5 mm |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 6,0*30,5*50,5 mm |
| Pil Türü | Özel Lipo Pil Paketi |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 620mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/620mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 5,7(G)x31,7(G)x30,0(U)mm |
| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 200mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj Akımı | 200mA(1.0C-4.2V) |