| Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 140mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj ve deşarj akımı | 1.0C/140mA |
| Pil Türü | Polimer Lityum Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 800mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 8,0*20,0*50,5 mm |
| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1200mA |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum 10*30,5*40,5 mm |
| Pil Türü | 3.7V Li Poly şarj edilebilir batarya paketi |
|---|---|
| Nominal kapasite | 5500mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 2750mA(0,5C-NCM) |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 8,5(D)x42,0(G)x56,5(U)mm |
| Pil Türü | Şarj edilebilir polimer lityum pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 500mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj voltajı | 4.2V |
| Hücre boyutu | 5,5*23,0*38,5 mm |
| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1850mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Paketi Boyutu | MAKS 9,9(D)x34,5(G)x52,5(U)mm |
| Renk | Gümüş |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 60mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Hayat döngüsü | ≥500 Döngü (0,2C) |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir LiPO Piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 400mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/400mA |
| Battrey Hücre Boyutu | MAKS (D) 8,0* (G) 20,0* (Y) 25,0 mm |
| Pil Türü | Silindirik Şarj Edilebilir LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Tipik Kapasite | 1100mAh |
| Standart Şarj | 550mA |
| Maksimum Şarj | 1100mA |
| Pil Türü | Yüksek Hızda Deşarj Lipo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 800mAh |
| Tipik Kapasite | 835mAh |
| Maksimum Şarj Akımı | 1C/800mA |