| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Nominal kapasite | 2300Mah |
| Tipik Kapasite | 2300Mah |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 210mA |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 5,0(D)x20,5(G)x25,0(U)mm |
| Pil Paketi Boyutu | MAX 5,0(D)x20,5(G)x27,0(U)mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 430mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0CA(=430mAh) |
| Pil Paketi boyutu | MaksT5.0*G12.0*Y75.0mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM682329 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 520mAh |
| Tipik Kapasite | 540mAh |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 800mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/800mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 7,5(G)x20,5(G)x44,5(U)mm |
| Pil Türü | Polimer Li-İyon Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 150mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/150mA |
| Pil Türü | Lityum iyon polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1850mAh |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0C/1850mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 5,55*40,3*74,0 mm |
| Türü | Lityum iyon polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 600mah |
| deşarj voltajı | 3.0V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/600mA |
| Pil Türü | Li-Po Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 260mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/260mAh |
| Hücre Boyutu | Maksimum 3,2*27,5*30,5 mm |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 60mAh |
| Deşarj akımı | 3.0V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |