| Pil Türü | Silindirik Şarj Edilebilir LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Tipik Kapasite | 1680mAh |
| Standart Şarj | 320mA |
| Maksimum Şarj | 1600mA |
| Pil Türü | Yüksek voltajlı Li-polimer pil |
|---|---|
| Model | UNM533774 |
| Nominal Gerilim | 3.85V |
| Nominal kapasite | 1800mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1800mA |
| Pil Türü | Yüksek voltajlı Li-polimer pil |
|---|---|
| Model | UNM502448 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 720mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/720mA |
| Pil Türü | Yüksek voltajlı Li-polimer pil |
|---|---|
| Model | UNM372933 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 420mAh |
| Tipik Kapasite | 440mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM373030 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/300mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM503759 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1150mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1150mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM502530 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 320mAh |
| Tipik Kapasite | 350mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM401014 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 25mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/25mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM603450 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1000mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM402025 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 140mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/140mA |